Інформація до відома до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна засуджено мешканця Старобільщини за збут опію та зберігання вибухового пристрою

Старобільською місцевою прокуратурою підтримано публічне (державне) обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом незаконного зберігання та збуту особливо небезпечних наркотичних засобів, вчинених повторно, а також незаконного зберігання бойових припасів.

Так, у жовтні 2017 року до суду спрямовано обвинувальний акт стосовно 43 - річного мешканця с.Чмирівка, Старобільського району, який обвинувачувався у скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст.307, ч.2 ст.309, ч.1 ст.263 КК України (незаконне зберігання та збут особливо небезпечних наркотичних засобів, вчинених повторно, а також незаконне зберігання бойових припасів).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у період з липня по серпень 2017 року обвинувачений, з метою незаконної наживи передав за грошову винагороду 3 шприци з ацетильованим опієм особі, яка на законних підставах приймала участь у проведенні оперативної закупки.

Крім цього, в ході проведення обшуку домоволодіння злочинця, було знайдено та вилучено інші наркотичні засоби та запал до гранати УЗРГМ-2, які останній зберігав незаконно.

         В ході судового розгляду даного кримінального провадження, обвинувачений був визнаний судом винним в інкримінованих йому злочинах, та засуджений до покарання у виді позбавлення волі на строк 8 років із конфіскацією всього належного майна.

                                                                       Старобільська місцева прокуратура

Заробітна плата голови та заступника районної ради у 2018 році

Заробітна плата в органах місцевого самоврядування виплачується згідно постанови КМУ № 268 від 09.03.2006 року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» та постанови КМУ № 353 від 24.05.2017 року «Про внесення змін до постанови КМУ № 268 від 09.03.2006 року».

Докладніше...

Медична реформа - які зміни слід чекати

19 жовтня, депутати Верховної Ради проголосували за законопроекти, які дають старт медичній реформі в Україні. Зміни, які чекають і на пацієнтів, і на лікарів розпочнуться вже з 1 січня 2018 року. На сьогоднішній день законопроект вже підписано Президентом України – це Закон України від 19.10.2017 року № 2168- VIII«Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення».

Докладніше...
zoofirma.ru

Наша адреса

92703, Україна, Луганська область, м.Старобільськ, вул.Центральна, 35

Тел.: (06461) 2-27-80, факс: (06461) 2-47-89

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Наша Старобiльщина